Gizlilik Politikası


Site içi deneyiminizi daha iyi seviyelere çıkartmak için bağzı bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Hakkınızda topladığımız verileri daha iyi bir deneyim amacı dışında hiçbir amaç için kullanmıyoruz. Aşağıda topladığımız verileri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Topladığımız Veriler

Sitemiz, kullanıcı tarafından ziyaret edildiğinde, Hangi tarayıcı üzerinden ziyaret ettiği, hangi telefon modelini kullandığı, sitemizde ne kadar vakit geçirdiği, genellikle hangi türdeki makalelerde zaman geçirdiği ve IP adres bilgisini toplarız. Bu sayede site içi deneyimini yüksek seviyelerde tutmaya çalışırız.
Kullanıcı isterse şu veriler tarafımızca toplanmayabilir, Hangi tarayıcı üzerinden ziyaret ettiği ve Hangi telefon modelini kullandığı. Bu verilerin toplamı kullanıcı tercihine bağlıdır. İzin durumunu değiştirmek için bizimle İletişime geçmelidir.

Yorumlar

Sitemizde bir hesabınız yoksa, yorum yaptığınız zaman ekibimiz tarafından onaylanması için bekletilir. Hesabınız varsa, yorumunuz hesap kullanıcı adınız ile an itibariyle onaylanır. Hesabını yeni oluşturmuş kullanıcılar, güvenlik nedeniyle ilk 5 yorumu ekibimiz tarafından incelenip onaylanır. 5 yorum sonrasında an itibariyle halka açık şekilde görüntülenebilir.

Hesaplar

Hesap bilgileriniz, SSL ile güvenli bir şekilde depolanır ve hesabınızın bütün yetkileri size aittir. Ekibimiz, kullanıcının talebi üzerine bilgileri değiştirme hakkına sahiptir.
Ayrıca, Hesap oluşturduğunuzda, otomatik olarak siteye abone olursunuz. Hesabınızı oluşturduğunuzda, site üzerinde yayınlanan içeriklerin yanısıra, site yeniliklerimiz ve site duyurularımız hakkında da elektronik posta almayı kabul edersiniz.
Hesap yetkileri şu durumda bize aittir, kural ihlali. Kural ihlali, sitemizde güvenli bir ortam oluşturma görevini üstlenir ve 3 hak tanındıktan sonra kullanıcıya ihlalleri e-posta olarak gönderilir. Ayrıca, her ihlal içinde bir uyarı e-posta adresine gönderilir ve ihlal hakkı aşımı durumunda bütün ihlalleriyle birlikte hesabının silindiği bilgisini içeren bir e-posta kullanıcıya ulaştırılır.

Kural İhlalleri

Kural ihlalleri şu şekildedir, Küfür, hakaret bulunduran yorumlar, Reklam yorumları, Tehtit etme, Yorum yapılan içerik ile alakalı olmayan bağlantılar. Ayrıca ihlal içeren yorumlar onaylanmaz. Hesabı olan kullanıcıların yorumlarında ihlal varsa, diğer kullanıcılar bu kişiyi yorumuyla birlikte şikayet edebilir.

Veri İndirme

Kullanıcı site üzerindeki verilerini indirme talebinde bulunabilir. Talepten sonra 30 gün içerisinde site verilerini içeren bir dosya e-posta olarak gönderilir.